• Dolar
  6.1439
 • Euro
  6.6454
 • G. Altın
  328.89
 • T. Altın
  2182.2

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Ziya Polat onuruna İl Orman Bölge Müdürlüğü’nde veda yemeği düzenlendi.

 

 

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü görevini 6 yıldır başarılı şekilde yürüten Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne atandı. İl Orman Bölge Müdürlüğü’nde Ziya Polat onuruna veda yemeği düzenlendi.

 

 

“ELAZIĞ’A HİZMET ETMEK İÇİN 6 YIL BOYUNCA ÇALIŞTIK”

Düzenlenen yemekte konuşan Polat,

“Bu süreçte tüm paydaşlarımızla, tüm muhtarlarımızla, siyasi temsilcilerimizle, belediye başkanımızla, İl Genel Meclis üyelerimizle, toplumun tüm katmanlarıyla altı yıl boyunca çalıştık. Elazığ’a hizmet etmek, bölgeye hizmet etmek için çalıştık, çabaladık. İnşallah burada hoş bir seda bırakmış, bölgeye hizmet etmiş olduğumuzu düşünüyoruz. Bu bağlamda 6 yıl boyunca çok büyük projeler, çok büyük ağaçlandırmalar, yeni inşaatlar ve Elazığ’ın kırsalına destek olmak adına, köylülerimizin hayat koşullarını iyileştirmek adına gece gündüz tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Bunun yanında hem basınımızı hem kamuoyunu hem de paydaşımız olan STK’ların da desteğini gördük” diye konuştu.

 

“SAKARYA’DA BİR KAPILARI OLDUĞUNU UNUTMASINLAR”

Polat, “Çok şükür toplumun gönlünde hoş bir seda bırakarak, çalışma arkadaşlarımızla çalışma barışı içerisinde süreci tamamladık. Tüm Elazığ’dan helallik diliyoruz. Biz de hakkımız varsa helal ediyoruz. İnşallah Elazığ’ın dağlarına, bu güzel coğrafyasına ektiğimiz tohumlar, diktiğimiz fidanlar yeşerdikçe, hem Elazığ’ımız hem de bölgenin diğer illeri yeşerdikçe, bu bölgeler daha yeşil ve yaşanabilir hale gelecek hem de küresel ısınma, iklim değişikliğiyle hep beraber mücadele etmiş olacağız. Bu bağlamda tüm Elazığlı hemşehrilerime haklarımızı helal ediyoruz, onlar da helal etsin. Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü’nde bir kapıları, bir kardeşleri olduğunu unutmasınlar” dedi.

Haber: Neriman Akbaş