• Dolar
  5.6913
 • Euro
  6.3238
 • G. Altın
  272.15
 • T. Altın
  1843.9

Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda 2019 yılı içerisinde görev yapacak merkez ve köy muhtarları belli oldu.

Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda 2019 yılı içerisinde görev yapacak merkez ve köy muhtarları belli oldu. Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirilen seçimlerde mahalle ve köy muhtarlarından 2 temsilci mütevelli heyetine seçildi.

 

 

Seçimler sonucunda mahalle muhtarlarından Muhammed Coşkun ve köy muhtarlarından Hasan Tahsin Yasul, mütevelli heyetinde yer almaya hak kazandı.

 

 

Mütevelli Heyetinde Yer alan Doğukent Mahalle Muhtar Muhammed Coşkun, “Hepinize vakit ayırıp geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Bunun bilinmesini isteriz ki bizler bütün muhtarlarımızın inşallah üzerimize düşen ne olursa muhtarlarımızla birlikte hareket edeceğiz. Ayrım yapmaksızın, bizim 63 tane merkez mahalle muhtarlarımız birdir. Bu anlamda tekraren hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Koçharman Köyü Muhtarı Hasan Tahsin Yasul da, “Bu ramazan gününde bizleri yalnız bırakmadığınız için, seçimde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Allah sizden razı olsun. Bundan sonraki süreçte sürekle köylerimiz, beldelerimiz olsun ayrım yapmayacağız. Burada size söz veriyorum. Sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.