Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hemşehrimiz Ayşe Ayşin Işıkgece, Elazığ’a geldi. Hafta sonunu Elazığ’da geçirecek olan Işıkgece, bir dizi temaslarda bulunacak.

 

Bir dizi inceleme ve temaslarda bulunacak olan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hemşehrimiz Ayşe Ayşin Işıkgece, Elazığ’a geldi. Kentteki ziyaretlerine Elazığ Valiliği ile başlayan Ayşe Ayşin Işıkgece, Valilik şeref defterini de imzalayarak Vali Yırık ile istişarede bulundu. Daha sonra Vali Yırık, Bakan Yardımcısı Işıkgece'ye hediye takdim etti.

 

 

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece daha sonra Elazığ Belediyesi’nde Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti. Işıkgece Başkan Şerifoğulları ile istişarelerde bulundu.

 

 

Bakan Yardımcısı Işıkgece AK Parti Elazığ İl Başkanlığını da ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın makamında ağırladığı Işıkgece, AK Partili üyelerle de bir araya geldi.

 

 

Elazığ’daki temaslarına  Seza Çimento Fabrikası ile devam edecek olan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, ağaçlandırma çalışmaları, Hankendi Kadın Kooperatifi, Orköy Faaliyeti, Fırat Üniversitesi, Doku Kültürü laboratuvarı ve gıda kontrol müdürlüğü ve Veteriner Kontrol Enstitüsünü  ziyaret edecek.