• Dolar
  5.5878
 • Euro
  6.1991
 • G. Altın
  271.53
 • T. Altın
  1830.3

Türk Hava Yolları’nın dünya genelinde organize ettiği bowling turnuvasına iştirak eden Elazığ acentesi Türkiye 2.’si olarak İstanbul’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Türk Hava Yolları tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen bowling turnuvasına Elazığ’dan iştirak eden özel bir acente, Türkiye 2.’si olarak önemli bir başarıya imza attı.
Türkiye 2.’liği derecesiyle hafta sonu İstanbul’da organize edilecek olan Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Elazığ acentesi, şampiyonada “Harput Aslanları” ismiyle mücadele edecek ve ilimizin adını dünyada duyuracak.
Elazığ acentesi işletmecisi Burak Uğur, şampiyona öncesi yaptığı değerlendirmede elde ettikleri derece ile ilimiz ve ülkemizi İstanbul’da düzenlenecek olan dünya şampiyonasında temsil edeceklerini kaydederek, dünya genelindeki tüm acentelerin bu şampiyonada boy göstereceğini söyledi.
Hem ilimiz hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğini kaydeden Burak Uğur, Elazığ ismini dünya ülkelerinin bulunduğu tabelaya yazdıracaklarını ve bu nedenle de fazlasıyla gururlu olduğunu belirtti.