Türkiye Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu 4. olağan genel kurulunda başkanlığa Elazığlı Nusret Türker seçildi

Türkiye Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu (TÜSEKON) 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı.  Ankara Ticaret odasında gerçekleşen seçimlerde Elazığlı Nusret Türker ve Serdar Tepegöz başkanlık için yarıştı. Türkiye genelinde faaliyet gösteren sürücü kursları adına yaklaşık bin işletme sahibinin katıldığı 4. olağan genel kurulunda 600 kişi oy kullandı

Genel kurulda 42 oy farkla Elazığlı Nusret Türker, uzun yıllar başkan yardımcısı olarak görev yaptığı TÜSEKON’un genel başkanlığına seçildi.

Seçilmesi halinde Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonunu ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren tüm sürücü kurslarını daha kurumsal hale getireceğini söyleyen Nusret Türker,  “Biz büyük bir aileyiz.  Bugün görevi devraldığım konfederasyonumuza çok daha verimli hizmetler yapmak, sürücü kurslarımızın içerisinde bulunduğu sıkıntı ve sorunlara çözüm üretmek için çaba göstereceğiz” dedi.

Bir önceki genel başkandan görevi devralan Türker, “Bu bir hizmet yarışı, bir bayrak yarışıdır. bugün teslim aldığınız bayrak yarışını kurumumuza yakışır şekilde hareket sürdüreceğiz”  ifadelerini kullandı.