Elaz覺 Belediyesi taraf覺ndan bayanlara ve 癟ocuklara y繹nelik tarihi ve turistik mek璽nlar覺 kapsayan "K羹lt羹r ve ehir Turlar覺" her hafta mutat bir ekilde devam ediyor.

Elaz覺 Belediyesi taraf覺ndan bayanlara ve çocuklara yönelik tarihi ve turistik mekânlar覺 kapsayan "Kültür ve ehir Turlar覺" her hafta mutat bir ekilde devam ediyor. Kültür ve ehir Turlar覺’na kat覺lan mahalle sakinleri bu tür büyük hizmetleri yerinde görmenin mutluluunu ya覺yorlar.

ehrin tarihi ve kültürel yerleri ile Elaz覺 Belediyesi taraf覺ndan ilimize kazand覺r覺lan çal覺malar覺n halk覺m覺z taraf覺ndan ziyaret edilmesini amaçlayan geziler kapsam覺nda Ulukent Mahalle sakinleri Harput, Elaz覺 Belediyesi Hay覺r Çar覺s覺, Çöpten Enerji Üretim Tesisi’ni ziyaret ettiler.

ULUKENT MUHTARI ATLAN: “BAKANIMIZA MÜTEEKK襤R襤Z”

Gezi öncesi bir aç覺klama yapan Ulukent Mahalle Muhtar覺 Ayhan Atlan, “Ulukent Mahalle sakinleriyle belediyemizin tahsis ettii lüks araçlarla gezi turumuza balayaca覺z. Bu tür etkinlikler ile ehrimizin tan覺t覺m覺na katk覺 salayan Mücahit Bakan’a ve ekibine çok teekkür ediyorum” dedi.

MAHALLE SAK襤NLER襤: “BELED襤YEM襤Z ÇALIIYOR”

Geziye kat覺lan Ulukent Mahalle sakinleri ise yapt覺klar覺 aç覺klamalarda unlar覺 söylediler. “Kültür ve ehir Turlar覺 ile yaad覺覺m覺z ehri tan覺maya balad覺k. Mücahit Bakan’a bu tür organizasyonlar yapt覺klar覺 için teekkür ediyoruz. Elaz覺’da ya覺yoruz ancak ehirde böylesi yat覺r覺mlar覺n yap覺ld覺覺n覺 bilmiyorduk.

Özellikle Elaz覺 Belediyesi taraf覺ndan yapt覺r覺lan Fethi Sekin Mesire Alan覺, Çöpten Enerji Üretim Tesisi oldukça güzel olmu. Bu geziler sayesinde yap覺lan hizmetleri ve tarihi yerleri gördük. Bu gezi turunu düzenleyen Mücahit Bakan覺m覺za teekkür ediyoruz.”