Ünlü Sanatçı Metin Şenürk, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen genç bakış açısı programına katıldı. Gençlerle bir araya gelerek hayat hikayesini paylaşan Şentürk, sevilen şarkılarını da gençler için seslendirdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın koordinesinde gerçekleşen Genç Bakış Açısı programı bu kez Elazığ’da düzenlendi. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Harput Kız Öğrenci Yurdu Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa ünlü sanatçı Metin Şentürk Katıldı.

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projesinde yer almaktan mutlu olduğunu ifade eden Metin Şentürk: “genç yaşlarda, hayatın yeni başlangıç dönemlerinde hayata karşı nasıl direnmeleri gerekir, nasıl daha güçlü olabilirler, bakış açılarını değiştirdiklerinde acılarını nasıl hafifletirler bunları konuşuyoruz. Konuşmaların içine birkaç şarkı ve şaka da ekliyoruz.” Dedi.

 

 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, yurtlardaki sosyal etkinliklerin devam ettiğini dile getirerek: “özellikle bakanlığımızın Biz Bize Moral akşamları, yurtlarda devam eden kurslar ve her ayın 23’ünde il müdürlüğümüzün etkinlikleriyle birlikte yurtlarımızda sosyal faaliyetleri çok iyi bir şekilde icra ediyoruz.” Dedi.

 

 

Sanatçı Metin Şentürk, hayat hikayesini paylaşarak gençlerle söyleşi gerçekleştirdi. Metin Şentürk, sevilen şarkılarını da gençler için seslendirdi.