• Dolar
  6.8669
 • Euro
  7.7233
 • G. Altın
  392.31
 • T. Altın
  2656.7

Kanal 23 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol’un yaptığı “Doğayı Keşfet” Programından, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım bir sonraki program için davet edildi.

Elazığ’ın hiç görülmemiş güzelliklerini öne çıkarmak, turistik yerleri farklı açılardan inceleyerek oralardaki gün yüzüne çıkmamış güzellikleri izleyicileriyle buluşturmanın amaçlandığı “Doğayı Keşfet” programında bu hafta Vali Kaldırım bir sonraki bölüm için davet edildi

Programda yapılan çağrının yanı sıra, Kanal 23 Twitter sayfasından da program videosu paylaşılarak Vali Kaldırım’a davet yinelendi.

Mesajda, şu ifadelere yer verildi.

“Sayın Valim, sizleri programımızdan davet ettik; ama mesajımız belki size ulaşmamıştır diye, buradan da davetimizi yineliyoruz.

'Doğa İçin Keşfet' programımızda sizinle birlikte Kara Leylek Kanyonu’nu Dünya’ya tanıtalım mı?"

 

 

 

Gelen davet üzerine Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da “Doğayı Keşfet” ekibinin mesajına anında cevap verdi.

Vali Kaldırım Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda;

“Yeni keşfini yaptığımız Kara Leylek Kanyonu dünyanın yeni harikası ve en güzel kanyonlarından biri olmaya aday. Keşfetmek ve dünyaya tanıtmak bizim işimiz. Doğa için ve güzel Elazığımız için keşfe varız. Elazığımızı dünyaya tanıtan bu güzel programdan dolayı sizleri kutluyorum.”  İfadelerine yer verdi.