• Dolar
  6.8675
 • Euro
  7.7751
 • G. Altın
  398.77
 • T. Altın
  2703.5

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ilimizde yaşanan deprem felaketinden olumsuz etkilenerek ligden çekilen Elazığspor Kulübü’nü ziyaret ettiler kulübümüzü ziyaret ettiler.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’da meydana gelen deprem felaketinden olumsuz etkilenerek ligden çekilmek zorunda kalan Elazığspor Kulübü’nü ziyaret ettiler.

Ziyarette, Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk tarafından Vali Çetin Kaldırım'a 23 numaralı Elazığspor forması hediye edilirken, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na ise plaket takdim edildi.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Selçuk Öztürk, "Valimiz Sayın çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları bugün kulübümüzü ziyaret ederek bizleri onurlandırmışlardır. Kendilerine kulübümüzün son durumu hakkında bilgiler verdik.

Sağ olsunlar; Kıymetli Valimiz ve kıymetli Belediye Başkanımız, kulübümüzün yaşadığı problemlerle yakından ilgilenen ve bu problemlerin çözümü noktasında her daim yanımızda olmuşlardır. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları'na çok kıymetli destekleri ve kulübümüze göstermiş oldukları teveccüh için camiamız adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum" dedi.