• Dolar
  6.0898
 • Euro
  6.8266
 • G. Altın
  251.23
 • T. Altın
  1691.7

İstanbul İbn-i Haldun Üniversitesi tarafından düzenlenen Badeer 1'inci İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi’ne katılan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, yabancı yatırımcılar ile görüşerek, Elazığ’ın yatırım potansiyellerini anlattı.

Elazığ’ın her alanda gelişip kalkınması için yoğun çaba sarfeden Vali Çetin Oktay Kaldırım, kente yatırım gelmesi için önemli temaslarda bulunuyor.

Göreve geldiği günden buyana, birçok yerli ve yabancı yatırımcıyı Elazığ’a davet ederek yatırım görüşmeleri yapılmasını sağlayan Vali Kaldırım, bu yöndeki çalışmalarına ağırlık verdi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım, İstanbul İbn-i Haldun Üniversitesi tarafından düzenlenen Badeer 1'inci İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi’ne katıldı.

40'dan fazla ülkeden 300'e yakın yabancı yatırımcının katıldığı Zirve’de yabancı yatırımcılarla görüşmeler yapan Vali Kaldırım, ilimize yatırım çekmek amacıyla kentin potansiyelleri hakkında bilgiler verdi.

Vali Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yaptığı görüşmelere ilişkin görsellere yer verdi.

Vali Kaldırım, paylaşımında “150’yi aşkın büyük ölçekli yabancı yatırımcının katıldığı “Badeer İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları” zirvesine katıldık ve ilimiz için çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik.” ifadesine yer verdi.