Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Kanal 23 ve Kanal Fırat Televizyonları ortak canlı yayınının konuğu olacak. Kanal 23 Haber Müdürü Elif Doğan ve Kanal Fırat Ana Haber Spikeri Canan Gedik Ay’ın konuğu olacak olan Vali Toraman 2022 yılı değerlendirmesinin yanı sıra deprem konutları başta olmak üzere merak edilen soruları cevaplayacak. Elâzığ gündeminin değerlendirileceği program saat: 21.00’de kanal 23 ve Kanal Fırat ekranlarında olacak.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Kanal 23 ve Kanal Fırat televizyonları ortak canlı yayınının konuğu olacak.

Kanal 23 Haber Müdürü Elif Doğan ve Kanal Fırat Ana Haber Spikeri Canan Gedik Ay’ın konuğu olacak olan Vali Toraman 2022 yılı değerlendirmesinin yanı sıra Elazığ gündemini değerlendirecek.

Merkez, ilçe ve beldelerdeki deprem konutları, kurası çekilen ve çekilmeyen konutların sayısı, yapımı devam eden deprem konutlarının son durumu, Elazığ’da yıkımı gerçekleştirilen ve hasar alıp yıkımı yapılacak konutların sayısı, Vatandaşların talep ve beklentileri, Hamzabey barajı, Uluova ve Kuzova projelerinin son durumu, 2023 yılı Elazığ yatırım programı bütçesi, Elazığ’ın turizm potansiyeli, kuraklık, Elazığ’da asayiş ve güvenlik tedbirleri gibi birçok konunun masaya yatırılacağı program 21.00’de Kanal 23 ve Kanal Fırat televizyonları ortak yayını ile ekranlarda olacak.