Elazığlı Sanatçı Serhat Soylu’nun “Cennet Gözlüm” isimli şarkısı yayınlandı

İnsanız Biz şarkısı ile Ortadoğu’daki mazlumların sesi olan, Elazığ’ın sevilen ses sanatçılarından Serhat Soylu’nun yeni şarkısı Cennet Gözlüm tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Cennet Gözlüm şarkısının oldukça beğenildiğini ifade eden sanatçı Soylu çok yakında bir şov programı ile ekranlarda yer alacağını söyleyerek: “ilgi çok güzel şarkı güzel gidiyor. Ulusal kanallarda da daha önceki çalışmalarımda yer bulamadım ama bu eseri dinledikten sonra beni kendi programlarına almaya başladılar. Bu şarkının bana getirisi şimdiden olmaya başladı. bir şov programı hazırlıyorum Serhat Soylu ile İnsanız Biz adlı bir şov programıyla insanların huzurunda olacağız. Ünlü isimlerin konuk olacağı kaliteli bir program olacak. Kaliteli müzisyenlerden oluşan bir ekip kurdum. Kaliteli bir program hazırlayacağız takdiri de bizi izleyenlere bırakıyorum.” Dedi.

 

 

Soylu, yeter ki gel isimli yeni bir şarkısının da klip hazırlıklarına başladığını söyleyerek, şarkısından kısa bir bölümü kanal 23 izleyicileri için seslendirdi.