• Dolar
  6.8684
 • Euro
  7.7185
 • G. Altın
  392.13
 • T. Altın
  2653.7

Elazığ Medical Park Hastanesi’nde, Nöroloji Uzmanı Doktor Oktay Kapan tarafından hastalara daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla getirtilen ve hizmet vermeye başlayan cihazla; bir çok hastalığın teşhisi önceden yapılarak, erken tedaviye başlanabiliyor.

Medical Park Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doktor Oktay Kapan’ın Elazığ'a getirerek, hizmete sunduğu cihazla, iğnesiz ve ağrısız bir şekilde hastalıkların sebepleri ve tedavi yönlendirmesi yapılabiliyor. Cihaz sayesinde, ağrı sebebi ve tedavisi, kanser gibi hastalıkların tespiti, biyolojik yaş tayini, laboratuvarın ölçemeyeceği vitamin, mineral tespiti, hastalıkların önceden tespiti, tedavilerin takibi, alerjinin varlığı ve sebeplerinin tespiti, koruyucu hekimlikte, öğrenciler için, öğrenmeyi yaşa yaymak için, algı, hafıza, konsantrasyon arttırılması, sağlıklı zayıflama ve sağlıklı vücut gibi bir çok durumun tespit edilmesi sağlanıyor.

Nöroloji Uzmanı Doktor Kapan cihazla ilgili bilgiler vererek,

“Sağlığımız, hepimiz için çok önemli. Her şeyden önce sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. İlimizde ve hatta bölgemizde ilk kez kullanılan bir cihazdan bahsetmek istiyorum. Bu cihaz, Alman tıbbının bir ürünü olarak, dünya sağlık sektörüne sunulmuştur. Bu cihaz ile, tüm bedeni baştan aşağıya tarayarak, Check - Up yapmaktayız. Yine gördüğünüz gibi bu cihaz kapalı alan korkusu olanlar için kapalı bir cihaz değildir. Yine bu cihaz ile yaptığımız ölçümler; kansız, iğnesiz ve ağrısızdır. Cihazdan çıkan sonuçlar tetkik sonrasında hemen tarafımızdan yorumlanmaktadır” diye konuştu.