Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Osmanlıoğlu ve Hastane Yönetimi sağlık çalışanları ve hastalar ile bayramlaştı.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Osmanlıoğlu ve Hastane Yönetimi hastanede yatan hasta, hasta yakını ve görevleri başında hizmet veren sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladı.

Bayramlarda yapılan hasta ziyaretlerinin önem arz ettiğini, hastaların, hastalığın verdiği rahatsızlıktan dolayı ilgi ve motivasyona ihtiyaç duyduğunu ifade eden Prof. Dr. Fatih Osmanlıoğlu, bu özel günde hastalarımızı ziyaret etmek, hal hatırlarını sormak ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için burada olduklarını söyledi.

 

 

Görevleri başında hizmet veren sağlık çalışanlarının da bayramını kutlayan, Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Osmanlıoğlu; “birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız bugünde, gayret ve özveri ile görevleri başında hizmet veren sağlık çalışanlarımızın da bayramlarını kutluyorum” dedi.

Hastane yönetimi tarafından bayramları kutlanan hasta ve sağlık çalışanları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.