AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Selahattin Özsoy, Ak Parti Karakoçan ve Kovancılar ilçe teşkilatları ile Mollakendi belde teşkilatını ziyaret etti.

İller Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevinden istifa ederek AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Selahattin Özsoy, 14 Mayıs milletvekilliği genel seçimleri öncesinde aday adaylık sürecine ilişkin seçim çalışmalarına devam ediyor.

Özsoy, Karakoçan ‘da AK parti İlçe teşkilatı ve Belediye başkanı ile bir araya geldi.

 

 

Daha sonra Kovancılar ilçesine geçen Özsoy, AK Parti İlçe Başkanı Selami Sarıpolat, Kadın Kolları Başkanı Kader Gökçe, Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Koç, İl Genel Meclis Üyeleri Kainat Bağbudar ve Eyüp Çelik ile teşkilat üyelerini ziyaret etti.

 

 

Ziyaretlerine Mollakendi beldesi ile devam eden Özsoy, Molakkendi Belde Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, AK Parti Mollakendi Belde Başkanı Mustafa Ayaz ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Elazğ Milletvekili aday adayı Selahattin Özsoy, “Teşkilat mensubu arkadaşlarıma gösterdikleri yakın ilgilerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde, istikbalimiz açısından çok önemli bir dönüm noktası olan 2023 seçimlerime ilişkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti 21 yıldır güçlü bir Türkiye hedefiyle eser ve hizmet siyaseti yürütmüş, sonuçta da girdiği her seçimde milletimizin teveccühünü kazanmıştır. 2023 seçimlerinde de yine milletimiz kazanacak, yine Türkiye kazanacaktır.  AK Partimiz milletimizin güçlü desteğiyle, ‘Türkiye Yüzyılı’nı başlatacaktır.” diye konuştu