AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Savaş Cirit ve Başkan Yardımcıları ile birlikte Palu ilçesindeki esnafları ziyaret etti.

Esnaf ziyaretlerini önemsediklerini belirten Kürüm, "Esnaf ve vatandaşların görüş ve önerilerinin kendiler için önem arz ettiğinin altını çizdi. Özellikle pandemi döneminde fedakârlıkla çalışan esnafımıza teşekkür etmek istiyorum. Emek veren, üreten herkes bizim için çok değerli. Asgari ücretten memur zamlarına kadar tüm konulara eğilen ve her durumda vatandaşın ve ülkenin hakkını gözeten bir liderin davasını savunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Rabbim çarşımızın, pazarımızın bereketini artırsın" ifadelerine yer verdi.

 

 

"VATANDAŞLARA YENİ EKONOMİ MODELİ BROŞÜRLERİ DAĞITILDI."

Kürüm,"Vatandaşlarımıza yeni ekonomi modeli broşürlerimizi dağıttık. "Yatırım, istihdam, üretim, ihracat, büyüme" başlıklı hazırlanan el broşürleri tek tek izah edilerek vatandaşların bilgi sahibi olması sağlandı. Milletimizin her bir ferdinin derdini dinlemek ve çözüm üretme gayreti içerisinde olmak hepimizin görevi.” Dedi.

KÜRÜM'DEN GÖNÜL ZİYARETİ

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve beraberindekiler Palu’nun Tarhana Köyünde Hacı Mustafa Erginöz’ü ziyaret etti.

Başkan Kürüm ziyarete ilişkin açıklamasında; “Palu'nun Tarhana Köyünde ev sahipliği yapan Kanaat Önderimiz Hacı Mustafa Erginöz Amcamızı ziyaret ederek, gönül sofrasına misafir olduk. Gönül Ziyaretlerimiz kapsamında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kendilerine selamını iletiyoruz. Köylerde yaşanılan sıkıntıları da dinleyip yetkili kurumlarımıza ileterek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kıymetli hemşehrilerimizle aramızdaki gönül bağlarımızı güçlendirmeye, gönül köprülerimize yenilerini eklemeye hiç durmadan devam edeceğiz.'' dedi.

 

 

KÜRÜM'DEN PALUSPOR U14 VE U18 TAKIMLARINA ZİYARET

İl Gençlik Kolları Başkanı Kürüm, PaluSpor U14 ve U18 takımlarıyla beraber antrenman yaparak gençlerin heyecanına ortak oldu. Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 8GB internet kartını hediye ederek, başarılar diledi.

Ziyaretlerin ardından İlçe Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Palu ilçe kaymakamı Tayfun Deli makamında ziyaret edildi.

Kürüm, "Göreve geldiği günden beri ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi sahibi olduk. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, görevinde kolaylıklar diliyoruz." dedi.