• Dolar
  7.3846
 • Euro
  8.9749
 • G. Altın
  441.87
 • T. Altın
  2992.3

AK Parti Karakoçan İl Genel Meclis Üyesi Şemsettin Bal Ağustos Ayı İl Genel Meclis Toplantısında yapmış olduğu konuşma ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Ağustos Ayı İl Genel Meclisi toplantısında AK Parti Karakoçan İl Genel Meclis Üyesi Şemsettin Bal “Karakoçan’da iki parti, AK Parti’nin kazanmaması için ittifak yaptı” ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti Karakoçan İl Genel Meclis Üyesi Şemsettin Bal yazılı bir basın açıklaması yaptı.

İl Genel Meclis Üyesi Şemsettin Bal:

 “İl Genel Meclisinin bugün gerçekleşen toplantısında, mecliste yaşanan tartışmalar sırasında gayri ihtiyari olarak kullandığım sözler maksadını aşmıştır. Partimizin kurumsal kimliğine ve partimizin politikalarına aykırı olarak ifade ettiğim ve bende de sonrasında büyük üzüntü oluşturan sözlerimden dolayı Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımdan ve tüm Milliyetçi Hareket Partisi camiasından özür diliyorum. Şehrimizin gelişmesi ve her alanda daha etkin hizmet sunulması için Cumhur İttifakı ortağı il genel meclis üyelerimizle birlikte gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Kamuoyuna saygılarımla bildiririm” dedi.