Şerafettin Yıldırım başkanlığındaki Ak Parti Elazığ Teşkilatı, yaklaşık 4 aylık yoğun çalışmaların ardından yenilenen, modern ve hizmet odaklı kurumsal parti binasına taşındı.

AK Parti İl Teşkilatı artık yenilenen hizmet binasında vatandaşa hizmet vermeye devam edecek.

Malatya yolu üzerindeki Eski Defterdarlık binasının yerleşkesine taşınan teşkilat, 10 yıllığına yeni hizmet binasında faaliyetlerini sürdürecek.

Yaklaşık 4 aylık çalışmanın ardından AK Parti İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları teşkilatlarının aynı çatı altında toplandığı binada 200 kişilik konferans salonu, mescitler, dinlenme odaları, bilişim merkezi gibi modern ve hizmet odaklı unsurlar yer alıyor.

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığlılara hizmet noktasında önemli bir binayı hayata geçirdiklerini söyledi. Başkan Yıldırım, teşkilatın iç eğitimlerinin yanı sıra çeşitli eğitim ve seminerlerin gerçekleştirileceği konferans salonuna ayrı bir önem veriyor.

AK Parti İl Başkanı Yıldırım, hizmet binasının açılışına önemli siyasilerin geleceğini belirtirken, açılışın Ramazan bayramından sonra gerçekleştirilmesinin planlandığını ifade etti.