Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı Başkanlığında istişare ve danışma toplantısı düzenledi. Dar gelirli ve sabit gelirlilere yönelik çalışmaların yapıldığını aktaran Açıkkapı, dar gelirli asgari ücretli kardeşlerimizi, emeklilerimizi rahatlatacak neticeleri alacağız dedi.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti istişare ve danışma toplantısı düzenledi. AK Parti Bölge Koordinatörü  Ejder Açıkkapı başkanlığında düzenlenen toplantı AK Parti Gölbaşı ilçe Başkanlığında gerçekleştirildi.

 

 

Toplantıda konuşan Ejder Açıkkapı hiç bir iktisat teorisiyle politikasıyla izah edilmeyen bir durumla bir manipülasyon ile karşı karşıya olunduğunu belirtti.

Açıkkapı, "bugüne kadar Türkiye'de AK Parti iktidarına karşı liderimize karşı oynanan her bir oyunu nasıl boşa çıkardıysak bu ekonomik manipülasyonu da döviz üzerinden oynanan oyunları da ekonomi programımızla birlikte rafa kaldıracağız, yerle bir edeceğiz. Dedi.

Dar gelirli ve sabit gelirlilere yönelik olarak hükumet ve cumhurbaşkanı direktifleriyle bakanlık  ile birlikte işveren ve işçi temsilcileriyle beraber bir çalışma yapıldığını aktaran Açıkkapı, Dar gelirli asgari ücretli kardeşlerimizi, emeklilerimizi rahatlatacak neticeleri de alacağız mesajını verdi.