• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı yüksek harita mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Arslan programı çerçevesinde Buğday Meydanı ve Site İş Hanı ile çevresinden bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyaretin ardından başkan Arslan ve ekibi MHP Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı yüksek harita mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Arslan programı çerçevesinde Buğday Meydanı ve Site İş Hanı ile çevresinden bulunan esnafları ziyaret etti.

Ziyaretin ardından başkan Arslan ve ekibi MHP Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Mhp İl Başkanı Semih Işıkver konuşmasında Başkan Adayı Arslan ve İl Başkanı Hacıbekiroğlun’na ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. Başkan Adayı Arslan ise MHP İl Başkanı Işıkver’e kabullerinden dolayı teşekkür etti ve yeni parti il binalarının hayırlı olmasını diledi. Arslan,

“Seçim çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Seçim atmosferi içerisinde bir diyalog kurmak, seçim üzerine bir katkı sunmak için bugün MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret ettik. Gerçekten seviyeli bir şekilde yürütülen seçim kampanyalarına katkı sunmak, bu şehir için gösterdiğimiz çabaları ve dostluğumuzu ifade etmek anlamında buradayız. Bizi kabullerinden dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yeni binalarına da hayırlı olsun diyoruz. Bu seçim hepimiz için geleceğe yönelik bir ışık ve umut olsun.” şeklinde konuştu.