Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarını esnaf ve STK’larla sürdürdü. CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Coşkun Çağlar Duran’a nezaket ziyareti de gerçekleştiren Septioğlu, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Kazım Karabekir Caddesi üzerinde hizmet veren esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnaf ve vatandaşın sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Faruk Septioğlu: “Şehrimizin tüm sorunlarının çözümü için adres belli. Çözüm Yeniden Refah. Ve inşallah 31 Mart’ta Elazığ’ımızın sorunlarının çözümü için milletimiz bize gereken desteği en güçlü şekilde verecek” dedi.

 

 

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Başkan Adayı Septioğlu ile bir araya geldi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen buluşmada Başkan Adayı Septioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

Seçim Çalışmaları kapsamında STK’ları da ziyaret eden YRP Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Şeker-İş Sendikası Elazığ Şubesi ve Karakoçan Derneği başkan ve yönetimi ile bir araya geldi.

Septioğlu, 31 Mart seçimleri için destek istedi, şehrin sorunlarına ve projelerine ilişkin istişarelerde bulundu.

 

 

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu yaklaşan seçimler öncesi CHP İl Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulunarak İl Başkanı Onur Özkan ve CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran ile bir araya geldi.

CHP İl Başkanı Onur Özkan ve CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Adayı Septioğlu’na teşekkür ettiler.

Seçim sürecini değerlendiren Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu’da, birlik beraberlik vurgusu yaptı.