DEVA Partisi Ekonomi Ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Halil Çanakçı Memleketi Elazığ'da temaslarda bulundu.

Demokrasi ve Atılım Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Halil Çanakçı 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için sürdürdüğü çalışmaları kapsamında memleketi Elazığ'da temaslarda bulundu.

Demokrasi ve Atılım Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Halil Çanakçı esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve talepleri dinledi. Çanakcı’ya DEVA Partisi İl Başkanı Av. Mehmet Kangal’da eşlik etti.

 

 

Başkan İbrahim Halil Çanakçı; "Demokrasi ve Atılım Partisi olarak ilçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Tüm DEVA teşkilatları olarak, ülke çapında seçimi kazanacağımıza olan inançla ilk günkü heyecanla çalışıyoruz. İlimizin ve vatandaşlarımızın her alandaki sorunlarını kamuoyuna taşımak, talep ve isteklerini göreve geldiğimizde neler yapacağımızı anlatmak amacıyla elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz .   Vatandaşlarımızdan gördüğümüz yoğun ilgi ve misafirperverlik nedeniyle bir kez daha kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Kıymetli destekleri ile yönetime geldiğimiz zaman, büyük bir özveri ile çalışıp, özlemini duydukları yaşam standartlarına ulaşmaları için durmadan mücadele edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi