• Dolar
  6.7673
 • Euro
  7.5725
 • G. Altın
  374.10
 • T. Altın
  2540.9

İşte Ayrıntılar...

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanlığı, artık yeni hizmet binasında çalışmalarını sürdürecek. Yeni binasında açıklamalarda bulunan Kaplan: “ Yeni binamızı hiç kimseden kuruş almadan sadece genel merkezimizin gönderdiği kaynakla yaptık” dedi. Ayrıca il başkanı Zeki Kaplan, görevi bıraktığı yönündeki  iddialara da cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanlığı, mevcut yerinden yeni binasına taşındı.  Hürriyet Caddesi’nde hizmet verecek olacak CHP Elazığ İl Teşkilatı, yeni binasını basına ve kamuoyuna tanıttı.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan’ın açıklaması  şöyle:

 “HİÇ KİMSEDEN KURUŞ ALMADAN SADECE GENEL MERKEZİMİZİN GÖNDERDİĞİ KAYNAKLA YAPTIK”

“Elazığ’a yeni bir parti binası kazandırılması hususunda gerekli talimatları verdik. Dönemin Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ve bugün Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülen Kışoğlu’nun destekleri ile partimize partililerimize yakışan, son derece kullanışlı yeni parti binamızı Elazığ’a ve Elazığlı vatandaşlarımıza kazandırmış bulunmaktayız. Parti binamızı kimseden bir kuruş dahi almadan, özellikle söylüyorum hiç kimseden bir kuruş dahi almadan, tamamen Genel Merkezimizin gönderdiği kaynak ile partililerimize kazandırmış bulunmaktayız. Elâzığ il örgütü olarak başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu olmak üzere, bu binanın partimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz”

 

 

“GÖREVİMİN BAŞINDAYIM”

“Bugüne kadar sorumluluk içerisinde partimizin tüzüğüne, programına uygun hareket ettik. İstikametimizi ve yönümüzü her zaman CHP’nin disiplininden aldık. Tüm partilerimizi ve yöneticiliğini bu sorumluluğa davet ediyoruz. 41 yıl aradan sonra bizlere Elâzığ ilinde CHP adına Milletvekili çıkarmanın mutluluğunu yaşatan aziz Elazığ halkına ve bu seçim kampanyasına özverili bir şekilde çalışan örgütümüze teşekkürlerimi ve minnetimi bildiriyorum. CHP’den siyaset yapmak kişisel çıkarlardan uzak durmayı ve hatta bunların hepsini gerektiğinde elinin tersi ile itmeyi ve dava adamı olmayı gerektirir. Kamuoyundaki gerçekleri yansıtmayan tüm söylemlere rağmen CHP İl Başkanı ve yönetimi olarak, görevimizin başında olduğumuzu, partililerimize ve aziz hemşehrilerimize ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza duyurmak istiyorum”

HABER: TOLGA SÖNMEZ