CHP Keban Belediye Başkan Adayı Ahmet Alagōz Seçim Koordinasyon Merkezi açtı. Açılışa katılan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol: , “Elazığ’dan bir belediyemiz olursa orayı Paris yaparım söz veriyorum” dedi.

CHP Keban Belediye Başkan Adayı Ahmet Alagöz, Seçim koordinasyon merkezi açtı. Açılışa; CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP İl Başkanı Onur Özkan, il ve ilçe teşkilatları ve partililer katıldı.

CHP Keban Belediye Başkan Adayı Ahmet Alagöz, Keban’ı değişime gelişime taşımaya aracı olmak istediklerini söyledi. Alagöz, “En son 45 yıl önce rahmetli Temur ağabeyin 2 buçuk yıl gibi kısa sürede yaptığı Cumhuriyet Halk Parti Halkçı Parti adıyla yaptığı hizmetleri bugün halen kullanıyoruz. Sayın vekilimin el vermesiyle Keban’ımızı değişime gelişime doğru taşımak için bizler aracıyız. Bizler bu işin mutfağından projelerimizle, yönetim bilgimizle, kurum kültürümüzle hep beraber sizlerle beraber Keban’ı geleceğe taşımak için yol aldık” dedi.

 

 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ahmet Alagöz’ün belediyecilikten yetişmiş biri olduğunu ve Keban için bir şans olduğunu söyledi. Erol, “Ahmet kardeşim gerçekten belediyecilikten gelen bir kamu bütçesinin nasıl yapıldığı, nasıl yönetileceğini, belediye başkanlığının asli görevlerinin neler olduğunu ve hem belediyeciliği bilmesinden kaynaklı hem de bizim kendisine vereceğimiz destekle aslında Keban için bir şans, fırsat günü bugün” dedi.

 

 

Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığ’dan bir belediyemiz olursa orayı Paris Yaparım söz veriyorum” dedi. Erol, “İnanın Elazığ’da bizim bir belediyemiz olsa ben orayı Paris yaparım. Bir belediyem olursa ben orayı Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Keban Belediyesi’ni kardeş belediye yapacağım ve size sesimin gittiği herkese şeref namus sözü veriyorum. 6 ay içerisinde bu Keban’ın çehresi değişmezse bizim belediyeler seferber olmazsa ne belediye başkanı o koltuğunda oturtun ne de beni bir daha Keban’a sokun. Bize güvenin, bize inanın” dedi.