DEVA Partisi İl Başkan’ı Mehmet Kangal ve beraberindeki heyet, CHP İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran’ı ziyaret etti.

Deva Partisi İl Başkan’ı Mehmet Kangal Ve Beraberindekiler, Yakın Zamanda CHP İl Başkanlığına seçilen Coşkun Çağlar Duran ile Makamında bir araya geldi.

 

 

Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal, Partiler ayrı olsa da hedeflerimiz ortak diye konuşarak; “Başkanımız Avukat Coşkun Çağlar Duran’a yeni görevinde başarılar diliyoruz ve yeni yönetime de başarılar diliyoruz. Tabiki bizler her ne kadar ayrı partiler olsakta ayrı kulvarda çalışsakta hedeflerimiz ortak. Ülkemizin geleceği ve şehrimizin daha iyi seviyelere gelmesi için ortak amaç doğrultusunda sürekli çalışacağız. Hep birlikte bu yolda yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

 

 

CHP Elazığ İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran, hepimizin hedefi deprem sürecini atlatan Elazığ’ı daha iyi hale getirmek diyerek; “Şehrimizde bir siyasi kültürün oluşması adına birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin doğru olduğu kanısındayım. Şehrimiz bir deprem sürecinden geçti eksiklikler, yanlışlıklar, yıkıntılar hala devam etmekte. Bu süreçte hepimizin hedefi Elazığ’ı daha iyi yerlere getirmek.” İfadelerini kullandı.