MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen yerel seçim çalışmalarına esnaf ve STK ziyaretleri ile devam etti. Ziyaretleri sırasında konuşan Aygen, hayata geçirecekleri projeleri ile Elâzığ’ı kalkındırmaya hazır olduklarını söyledi

31 Mart yerel seçimlere sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim temaslarına devam ediyor.

Başkan Adayı Aygen, Hürriyet Caddesi ve Muammer Çorbacıoğlu Caddesi’ndeki esnaflarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi, destek istedi.

 

 

Esnaf ziyaretlerinde, yerel ekonominin canlandırılması ve Elazığ’ın ticaret potansiyelinin maksimize edilmesi konularına değinen Aygen, seçilmesi halinde bu konulara öncelik vereceğinin altını çizdi. Esnaf ve vatandaşların sorunlarına kalıcı çözümler üretme sözü verdi.

Aygen, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, "Elazığ’ın her bir ferdi bizim için değerli ve onların sorunlarını, beklentilerini yakından bilmek, çözüm üretmek bizim asli görevimiz. Esnafımızla kurduğumuz bu samimi diyalog, şehrimizin daha ileriye gitmesi için atılacak adımların temelini oluşturacak. Seçim öncesinde benzer temaslara devam edeceğiz ve Elazığ’ın dört bir yanındaki vatandaşımızın sesine kulak vereceğiz” dedi.

 

 

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, esnaf ziyaretlerinin ardından Elektrik Mühendisleri Odası Elazığ İl Temsilciliğini ziyaret ederek Aydın Ersöz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Elektrik Mühendisleri Odası Elazığ İl Temsilcisi Aydın Ersöz, ziyaretleri için Aygen’e teşekkür ederek, yerel seçimler için başarılar diledi.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, misafirperverlikleri için Ersöz ve yönetimine teşekkür ederek projelerine ilişkin bilgiler verdi.

 

 

Doç. Dr. Murat Aygen ve beraberindeki heyetin bir sonraki durağı Elazığ Bakır Madenliler Derneği oldu. Dernek Yönetimi ve Üyeler, seçim çalışmalarında Aygen’e başarılar diledi.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçilmeleri halinde Elazığ’ı STK’lar ile beraber yöneteceklerini söyleyerek seçimler için destek istedi.

 

 

Maden MHP Belediye Başkan Adayı Selçuk Karaca’da Doç. Dr. Murat Aygen’in kazanması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

 

 

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen’in STK ziyaretleri kapsamında bir sonraki durağı MASSAD oldu. MASSAD Başkanı Fatih Üzel, ziyaretleri için Doç. Dr. Murat Aygen’e teşekkür etti.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, 31 Mart’ta gerçekleşecek seçimleri kazanmaları halinde katılımcı belediye anlayışı ile Elazığ’ı yöneteceklerini kaydetti.

 

 

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ve beraberindeki heyet Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Elazığ Şubesini ziyaret ederek Fırat Kaya ve Yönetimi ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Elazığ Şube Başkanı Fırat Kaya, Doç. Dr. Murat Aygen ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, misafirperverlikleri için Fırat Kaya ve yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

 

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen’in seçim çalışmaları kapsamında son durağı Sağmanlılar Derneği oldu. Sağmanlılar Dernek Başkanı Tarkan Ömer Bankur, ziyaretleri için Doç. Dr. Murat Aygen’e teşekkür ederek,

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, hemşehri derneklerine önem verdiklerini söyleyerek seçimleri kazanmaları halinde dernekleri yönetime dahil edeceklerini kaydetti.

Ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, Doç.Dr. Murat Aygen 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak,

 “Aziz şehrin sahip olduğu tüm kaynaklar ve avantajlara rağmen bugün ne ekonomik kalkınmada ne de refah düzeyinde olmadığını görüyoruz. Bunun temel nedeni sorunların doğru tanımlanmamış ve çözüm üretilmemiş olmasıdır. Şehrimiz içinde bulunduğu durumdan çıkarmaya kararlıyız. Seçimleri kazanmamızın ardından İlimizin ve iş dünyamızın çok acil bir ihtiyacı olarak görülen Yeni Sanayi Siteleri ve Sektörel Küçük Sanayi Siteleri iş dünyamıza çok ivedi şekilde kazandırılacaktır. Bu doğrultuda bugün ihtiyacı karşılamaktan uzak olan mevcut Sanayi Sitesindeki tüm Otomotiv sektörü ve bağlı iş kolları Güneş Çevre Yolu ve Malatya Yolu aksına taşınacaktır. Şehirler arası otoyol üzerindeki bu güzergah sektörün talebi ve olması gereken bir noktadır. Hedefimiz çok uzun yıllar sektörün ihtiyacını karışlayacak şekilde 750 işyeri yapmaktır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak projelerimizle ve liyakatli kadrolarımızla şehrimizi değiştirmeye kararlıyız, ayaktayız. Halkımızın yüksek ferasetine olan inancımız tamdır. 31 Mart 2024 Elazığ tarihinde yeni bir değişim ve dönüşüm için milattır” ifadelerini kullandı.