• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

AK Parti Elazığ 26.dönem Milletvekili, Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Ve İller Koordinatörü Ejder Açıkkapı Baskil de Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyatret etti ve ilçe esnafıyla bir araya geldi.

AK Parti Elazığ 26.dönem Milletvekili, Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Ve İller Koordinatörü Ejder Açıkkapı Baskil de Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyatret etti ve ilçe esnafıyla bir araya geldi. Baskil’in görev süreleri boyunca fazla mesai harcadıkları ilçelerden biri olduğuna değinen Açıkkapı,

“Teşkilatlarımızın talepleri, özellikle de Belediye Başkanımızın her talebi bizim için bir emir telakki edilmiştir. Bize sağlanan imkanlar ölçüsünde her daim Baskil ile birlikte olduk. Bundan sonra da Baskil ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Şuna emin olun ki, Baskil’in her problemi aynı zamanda bu kardeşinizin de problemidir. Genel merkez teşkilat başkanlığı görevimizde de, Güneydoğu Bölge Koordinatörü olarak, Baskil’in hangi problemi bize gelirse gelsin, o problemi kendi problemimiz olarak görüp çözeceğiz.” diye konuştu.

Mevcut Belediye Başkanı ve Ak Parti Baskil Belediye Başkan Adayı İhsan Akmurat Baskil’in sorunlarıyla yakından ilgilendiği için Açıkkapı’ya teşekkür ederek,

“Sayın Milletvekilimiz Ejder Açıkkapı, bizlere her zaman güç veriyor. Her daim, özellikle milletvekili olduğu dönemde Baskil’in her türlü sorunuyla yakından ilgilendi. Götürdüğümüz her türlü talebe ciddi yaklaştı elinden geleni yaptı. Birçok projeyi de zaten hayata geçirdik beraber.