Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Muhammet Hacı Güneş, oyunu kullandı.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri Türkiye geneli olduğu gibi Elazığ'da da oy kullanma işlemleri sürüyor.

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Muhammet Hacı Güneş, Salı Baba Mahallesi Kasım Karabekir İlkokulu'nda 2284 No’lu sandıkta oyunu kullandı.

 

 

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Muhammet Hacı Güneş, yaptığı açıklamada; “Bugün Türkiye’nin kaderini değiştirecek 14 Mayıs seçim günü bizde oyumuzu kullandık. 28. Dönem Bağımsız Milletvekili olarak inşallah halkımız bizi seçecektir. Bunun yanında bizimde enazından Türkiye’yi en iyi hizmeti kim edeceği deprem bölgesidir, tarımı, hayvancılığı, teknoloji, ihracat, bu enkazı kim kaldıracaksa Allah ona nasip etsin. Bizim için önemli isterim ki Elazığ bizim gibi bir değeri kaybetmesin meclise gidelim, 14 Mayıs’ta tercihleri biz olmalıyız gidip en güzel şekilde Elazığ’ı temsil etmek istiyoruz. Vatandaşlarımız kendileri bilir iradeleri benden yana kullanırlarsa Ankara’da rağbet, itibar görürler enazından kendileri sosyal güvence olur en güzel şekilde ağırlarım, kırmızı koridorlarda gezdiririm, güler yüzle Elazığ’a gönderirim. Alt tabakadaki insanlara hitap edelim yol gösterilim istiyoruz, istemeyi bilen bir insanım inşallah tercihleri Muhammed Hacı Güneş olur” dedi.