Elazığ’ın Arıcak ilçesinde AK Parti’ye geçen Erimli ve Bükardı Belediye Başkanlarının rozetlerini AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş taktı.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Bükardı Beldesinde bağımsız belediye başkanı seçilen Hüseyin Açmaz ve Erimli Beldesinde Demokrat Partiden Belediye Başkanı seçilen Cihan Yılmaz, 22 Aralık tarihinde AK Parti’ye geçme kararı almışlardı. Belediye Başkanları Hüseyin Açmaz ve Cihan Yılmaz'a, AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısında parti rozetleri takılmıştı.

 

 

Bugün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile katıldığı AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında da Belediye Başkanları Hüseyin Açmaz ve Cihan Yılmaz'ın rozetlerini AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş taktı.

 

 

Rozet takma töreni AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti MKYK Üyesi, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Belediye Başkanları Hüseyin Açmaz ve Cihan Yılmaz’ın hatıra fotoğrafı çekmesi ile sona erdi.