• Dolar
  6.8684
 • Euro
  7.7185
 • G. Altın
  392.13
 • T. Altın
  2653.7

Katıldığı bir programda Gazi Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Harput Kültür ve Sanat Derneği Halk Oyunları ekibi ile bir araya gelen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, öğrencilerin en büyük hayallerinin Anıtkabir ve TBMM’yi görmek olduğunu öğrenince, verdiği talimat ile öğrencileri Ankara’ya getirdi.

Ankara’da 3 günlük programda Erol’un baş danışmanı Ronay Gezici’nin eşliğinde öğrenciler, Anıtkabir ile birinci ve ikinci meclisi gezdi.  Öğrenciler aynı zamadan program dahilinde Ulus Kaleyi, Kurtuluş Parkı, Nişantaşı Pazarı, Açık Hava Sineması’nı gezdi.

 

 

Üçüncü gün öğrenciler bir araya gelen Milletvekili Erol, gençlerle sohbet ettikten sonra öğrencileri Meclis Genel Kurul Salonuna götürdü.

Milletvekili Gürsel Erol öğrencilerle geçirdiği zamanın çok değerli olduğunu belirterek,

“Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Çocuklar hayallerini bana dile getirmişti ve bizde bunu ekibimiz ile gerçekleştirdik. 3 gün boyunca onları ağırladık ve görmek istedikleri, merak ettikleri yere götürdük. Her bir çocuğumuz pırlanta gibi. Onlar mutlu oldukça bizde mutlu oluyoruz. Onların başarısı bizim başarımızdır” diye konuştu.