• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

İYİ Parti ve CHP'nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun tempoda devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulunan Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ’a CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da eşlik etti.

İYİ Parti ve CHP'nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun tempoda devam ediyor.  Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulunan Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ’a CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da eşlik etti.

İlk olarak Hürriyet Caddesi üzerinde ziyaretlerde bulunan Şekerdağ ile Erol, ardından Saray Camii Meydanı’ndaki esnafları gezdi. Burada esnaf ve vatandaşlarla bire bir sohbet eden Şekerdağ ile Erol, yaklaşan yerel seçim için destek istedi. Daha sonra sırasıyla Şıra Meydanı, Saman Pazarı ve Buğday Meydanını da ziyaret eden Şekerdağ ile Erol’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Vatandaşların her yerde kendilerine kucak açtığını belirten Başkan Adayı Şekerdağ, gösterilen ilgi ve alakadan oldukça memnun olduklarını belirterek, amaçlarının gönüllerde yer almak olduğunu vurguladı.