İYİ Parti Elazığ İl Yönetimi, Nisan ayında göreve atanan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve Merkez İlçe Başkanı Ali Aygören'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Elazığ İl Yönetimi, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette DEVA Partisi Elazığ İl Yönetimi ve Merkez İlçe Yönetimi de hazır bulundu.

Ziyaret kapsamında karşılıklı olarak teşkilat çalışmaları ve olası erken seçimde yapılacak çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Kadın Çalışmaları ve Gençlik Çalışmaları'nın yaptığı ve yapması gereken faaliyetler ayrıntılı bir şekilde ele alındı. Elazığ'ın kalkınması ve tanıtılması adına oluşturulması gereken politikalar da bu ziyarette konuşuldu. Bununla birlikte ülkemizdeki ekonomik problemler ve toplumun siyaset kurumuna olan bakış açısı konuları gündeme geldi.

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or bu ziyarette yaptığı açıklamada "Göreve atanan Mehmet Bey ve Ali Bey'e hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Kendilerinin milletimiz, memleketimiz ve ülkemiz için hayırlı hizmetlerde bulunacaklarına inanıyorum." dedi.

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal da "Partimizi ziyarete gelen ve bizleri onurlandıran İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Bey'e ve  Yönetim Kurulu Üyeleri'ne çok teşekkür ederim. DEVA Partisi ve İYİ Parti olarak memleketimiz için sürekli fikir alışverişinde bulunmak istiyoruz" dedi.