Milliyetçi Hareket Partisi Maden Seçim İletişim Merkezi, MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver ve MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal’ın katılımı ile düzenlenen törenle açıldı

31 Mart Yerel Seçimlerine az bir süre kala Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Maden’de Seçim İletişim merkezi açıldı. Seçim İletişim Merkezi Açılışına MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, parti teşkilatı ve vatandaşlar katılım gösterdi.

 

 

Seçim İletişim Merkezi açılışında konuşan MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Maden için birçok proje hazırladıklarını ve seçimleri kazanmaları halinde Maden’in sorunlarını hızlı bir şekilde çözeceklerini ifade etti. Bal, “Birçok projeyle yola çıktık inanın Maden’de çözümsüz hiçbir şey yok, Maden’in sorunlarının çözümü zor da değil ama bir 5 yıl Milliyetçi Hareket Partisi bayrağı burada dalgalandı yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır Selçuk Başkanla da konuşurken söyledik 5 yıl önce bu meydan da konuştuğumuz da ben ilçe başkanıydım sayın vekilimiz il başkanıydı burada herkes bağırdı Maden yerinde kalsın diye biz o Maden’i o gün Sayın vekilim söz verdi ve Maden’i yerinde bıraktık. Bugünde Elazığ İl Başkanı olarak ne söz verilirse adayımız ve il genel meclis üyemizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

 

 

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, geçmiş dönemde Maden için gayretle çalıştıklarını söyleyerek, yerel seçimleri kazanmaları halinde yeni dönemde de Maden için canla başla çalışacaklarını kaydetti. Işıkver, “Maden için çok koştuk çok yorulduk. Aslında yaptıklarımızı anlatmaya gerekte duymadık ve bir şekilde de genel seçimde anlatamayışımızın sonuçlarına da katlanmış olduk tabiki Maden bizi destekledi bir önceki genel seçime göre bir adım daha ileriye taşıdı ama biz Maden’e cidden emek verdik ve Maden’in bütün problemlerine vakıfız. Biz bugün buraya Maden’in bundan sonraki 30 senesine imza atacak ve bu şehri siyasetinde de gerek soy ismiyle gerek asaletiyle gerek okumuşluğu, donanımıyla Maden’in 30 yılına imza atacak bir fidan dikiyoruz Maden’, işte Selçuk Karaca” dedi.