Milliyetçi Hareket Partisi Seçim İletişim Merkezi açtı. Açılışa katılan MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, partilerinin üretken belediyeciliğini Elâzığ ile buluşturacaklarını belirtirken; Doç. Dr. Murat Aygen’den Elazığ’ın değişim istediğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi, Seçim İletişim Merkezi Ataşehir Mahallesi’nde açıldı.

Açılışa; MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, il, merkez ilçe ve ilçe teşkilatları, belediye başkan adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Programda; 31 Mart seçimlerinde MHP’den aday gösterilen belediye başkan adayları kamuoyuna tanıtıldı.

 

 

BAL: “BİZLER İDDİALIYIZ”

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, 31 Mart seçimlerinden partilerinin zaferle çıkacağına inandıklarını söyledi. Bal, “Bizler iddialıyız bizler bugüne kadar bedel ödedik. En son Behçet Başkan ile bu şehri yönettik sokaklarda gezdiğimiz zaman inanın herkes onun dönemini söylüyor. Bugünde Elazığ Murat’ına erecek Behçet Başkandan sonra Murat Aygen Başkanımızla beraber kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah. Mutlu insanın olmadığı yerde her gün asayiş olayları ama biz gelince bu şehrin yüzü gülecek, bu şehirde garip kimse köreltilmeyecek Allah’ın izniyle 31 Mart gecesi” dedi.

 

 

IŞIKVER: “ÜLKÜCÜ HAREKETİN ÜRETKEN VİZYONUNU BU ŞEHİRLE BULUŞTURMAK ZORUNDAYIZ”

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP’nin üretken belediyeciliğini Elazığ ile buluşturacaklarını kaydetti. Işıkver, “Biz yola çıkarken dedik ki hiçbir hemşehrimiz yahu elim kırılsaydı da ben Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermedim demeyecek. Hiç kimsenin böyle demeyeceği, diyemeceği bir dönemi beraber atlattık şimdi hizmet dönemini hep birlikte yürüteceğiz. Bizler daha önce çok kez ifade ettim bizler Milliyetçi Ülkücü Hareketin üretken vizyonunu bu şehirle buluşturmak zorundayız. Bakın ne dedik sütte leke vardır Hikmet Behçet Susmaz’da leke yoktur dedik. Şimdi görüyoruz ki 30 yıllık süreçte onlarda sayısız sıkıntılı dosyalar bu şehirde yargıyla buluşma noktasında bu şehirle belediyelerdeki problemlerin vatandaşın kamuoyunun gözünde nasıl bir yer tuttuğunu hepimiz görüyoruz” dedi.

 

 

IŞIKVER: “DOÇ. DR. MURAT AYGEN’E 31 MART 2024’TE BU ŞEHRİN ANAHTARLARINI TESLİM EDECEĞİZ”

Seçimlerin önemine değinen Işıkver, 31 Mart’ta şehrin anahtarının Doç. Dr. Murat Aygen’e verileceğini söyledi. Işıkver, “Sayın Doç. Dr. Murat Aygen’e 31 Mart 2024’te bu şehrin anahtarlarını teslim edeceğiz. Sokaklarda yürüyemiyoruz, alt yapı diyorlar pencerelerimizi açamıyoruz, arabayla yola çıkıyoruz herkes sanayiye nasıl giderim onun hesabını yapıyor. Şehrin doğru yönetilmediğini görüyoruz bu şehrin kişiler, isimler değişse de kurumsal yapısı değişmeden yani o belediyeyi yöneten siyasi parti ambleminde üç hilal olmadıkta bu sorunlara yaşamaya devam edileceğini görüyoruz. Farklı ses ve özelliklere sahip bir koroyu yönetmek gibidir belediyeyi yönetmek. Ama bugün Elazığ Belediyesi’nden kulaklarımızı tırmalayan bir uğultu geliyor. Bu şehri bir ahenk içerisinde bu şehri bir koroyu yönetir gibi bu şehirde darda kalanların, garibanların, sessiz kesimlerin, kimsesizlerin sesi olacağına inandığımız Sayın Murat Aygen hocamızla beraber bu şehrin tarihini yeniden yazacağız” dedi.

 

 

AYGEN: “ELAZIĞ DEĞİŞİM İSTİYOR”

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, Elazığlılar’ın değişim istediğini ifade etti. Aygen, “Elazığ değişim istiyor, Elazığ tepeden tırnağı her sorunu çözülmesini her değerin niha olmasını istiyor. Elazığ Harput Kalesi ağırlığında bir yürek, Hazarbaba hacminde bir bilek istiyor, Elazığ hasret bitsin vuslat gelsin istiyor. Elazığ elinden tutulacak kuvveti, hasreti, müjdeyi bekliyor” dedi.

 

 

AYGEN: “GAKKOŞLAR DİYARINI HAK ETTİĞİ MERTEBEYE TAŞIMAK ADINA BANA OMUZ VERİN”

Doç. Dr. Aygen, belediye başkanı olması halinde Elazığ’ı hak ettiği yere taşımak için hizmet edeceklerini söyledi. Aygen, “Milletine hizmet etme aşkıyla tutuşan bizlere ülkücülere bu aziz şehrin istikbali için ruhsat verin. Gakkoşlar diyarını hak ettiği mertebeye taşımak adına bana omuz verin, güç verin, yetki verin ve hepsinden önemlisi bordo beyaz kumaşla ve ay yıldız sevdasıyla kaplı yüreğinizi verin. kanal yirmiüç. Kavlimiz ve ahtımızdır oylarınızı ziynet duanızı nimet bileceğim, sözünüzü hikmet bileceğim sizde bu kardeşinize yar bilin, can bilin, ağabey bilin evlat bilin, kaderinize milat kederine murat bilin” dedi.

 

 

Konuşmaların ardından, MHP Seçim İletişim Merkezi dualarla açıldı.