AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, İl Başkanlığının düzenlediği Vatandaşla Buluşma Toplantısına katıldı. Merkeze insanı alan bir siyaset anlayışı ile hareket ettiklerini belirten Metin Bulut: “biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik.” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, parti binasında vatandaşlarla buluştu. AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ında eşlik ettiği Metin Bulut, Elazığlı vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 

 

“BİZİM MERKEZİMİZDE İNSAN VAR”

Milletvekili Bulut, İl Başkanlığının düzenlediği vatandaşla buluşma toplantılarının önemli olduğunu söyleyerek; “Bu uygulama merkezini milletini alan bir siyasi oluşum için son derece güzel. Bu şekilde Sayın İl Başkanımıza, ekibimize ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Ankara’yı Elazığ’a getirdik denilebilir. Merkezi insana alan siyaset anlayışını geliştiren ve devlet akılını bu yönde kullanan güçlü bir siyasi oluşumuz. Her zaman millete efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya gelen bir anlayıştayız.  Bizim merkezimizde insan var” dedi.

 

 

“GİDERİLMESİ GEREKEN SORUNLARA, ACİL MÜDAHALE EDECEĞİZ”

Konferans salonunu dolduran vatandaşların hepsinin sorunlarını sabırla dinleyeceğinin notunu da düşen Vekil Bulut; “Bildiğiniz üzere bütün bireysel talepleri karşılamak zor. Tabi gönül ister her türlü talep hemen yerine getirilsin ama bu mümkün değil!  Biz mümkün olduğu kadar şartlarımızı zorlayarak, vatandaşların talebinin yerine getireceğiz. Hemen çözümlenebilir ve acil giderilmesi gereken sorunlara, acil müdahale edeceğiz. Sorunu giderme durumlarının olmadığı durumlarda da vatandaşlarımıza ayrıntıları ile neden taleplerini yapamayacağımız ifade edeceğiz.” Diyerek vatandaşların tek tek taleplerini dinledi.