AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar “Halk Buluşmaları” kapsamında AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ve milletvekillerinin katıldığı halkla buluşma toplantıları devam ediyor. Program kapmasında AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti teşkilatı ile birlikte vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.

 

 

Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, halk buluşmalarının devam ettiğini belirterek; “Bugün il binamızda kıymetli vekilim ile birlikte vatandaşlarımızı dinliyoruz. Bu programlarımız devam ediyor biz AK Parti ailesi olarak bütün milletvekillerimiz, belediye başkanımız, il başkanlığımız olarak tek bir hedefe kilitlenmişiz, vatandaşlarımızla hemhal olmak, onların sorunlarını çözmek ve onlarla birlikte 2023’e hızlı adımlarla yürümek.” Dedi.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar da yoğun bir katılımın olduğunu söyleyerek; “bu hafta bizde çok yoğun bir katılım var. Sağ olsun vatandaşlarımız kimi kendi dertleri için kimi de bizimle sohbet etmek için buraya teveccüh ettiler. Bizlerde akşama kadar ya da saat sınırlaması olmadan onlarla birlikte hasbihal edeceğiz.” İfadelerini kullandı.