AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut cumartesi günü AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın düzenlediği toplantıda vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinleyecek

AK Parti Elazığ Milletvekilleri, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Her hafta, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nda, AK Parti Elazığ Milletvekilleri vatandaşlarla buluşarak, Elazığlıların sorun ve taleplerini dinliyor.

Daha önceki toplantılarda AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla bir araya gelmişti. Bu kez de, AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığlı vatandaşlarla buluşacak.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “İl Başkanlığımız tarafından uygulamaya konulan, her hafta bir milletvekilimizin vatandaşlarımızın talep ve önerilerini görüşeceği programımız kapsamında bu hafta Milletvekilimiz Sayın Metin Bulut, 27 Kasım Cumartesi günü saat:13.30’da il Başkanlığı binamızda bulunacaktır.” denildi.