• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

Mart 2019 yerel seçimlerine kısa bir süre kala ziyaretlerini sürdüren Ak Parti MKYK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Beyhan beldesini ve Palu ilçesini ziyaret etti.

Mart 2019 yerel seçimlerine kısa bir süre kala ziyaretlerini sürdüren Ak Parti MKYK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Beyhan beldesini ve Palu ilçesini ziyaret etti.

Beyhan’da birçok yatırım yapıldığının altını çizen Metin Bulut,

“Bugün güzel ilimizin, güzel ilçesinin, güzel beldesinde bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Palu’nun bizim gönlümüzde çok ayrı bir yeri var. Keza Beyhan’ın da öyle. Biz burada aynı belediye başkanlığı devam etsin istiyoruz. Yine Beyhan’ın ve Beyhanlının hakkı ve hukuku aynı şekilde korunsun. Nüfusu az olan yerlerde belediye başkanlığı yapmanın ne kadar meşakkatli olduğunu yakinen bilenlerdenim. Çünkü çok kısıtlı bir bütçe, dar imkanlar buna karşılık sınırsız beklentiler var. İktisatta böyle bir tanım var. Denilir ki, talepler ve istekler sınırsız ama imkanlar sınırlı. Beldelerde de durum böyledir. Bu imkansızlıklara rağmen, Beyhan açısından fevkalade güzel işler yaptık. Allah nasip eder de görev yeniden tebliğ edilirse bu güzel hizmetler birlikte devam edecek.” diye konuştu.

“KULLANACAĞIMIZ OYLAR, ÜLKENİN BİRLİĞİNE VE DİRLİĞİNE VERİLMİŞ OYLAR”

“Bu işleri sadece yerel seçimler açısından düşünmemek lazım. Kullanacağımız oylar, sadece belediye başkanını seçmek için kullanacağımız oylar değil. Aynı zamanda bu oylar, ülkenin birliğine, dirliğine verilmiş olan oylar. Biz bu işin sadece yerel seviyede kalmasını çok arzu ederdik ama ulusal boyuta çekildi. Adeta başkanlık sisteminin oylaması haline dönüştü. Neticede burada alınacak başarısızlığa belki bunu bina edecekler. Karşı tarafın nasıl bir ittifak içinde, nasıl bir kirli oyun içerisinde olduğun hepimiz biliyoruz. Normalde bir araya gelemeyecek insanların sadece Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı yüzünden bir araya gelmelerini anlamak mümkün değil.”