CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ağın’da CHP Ağın Belediye Başkan Adayı Taner Öğünç ile çeşitli temaslarda bulundu. Vatandaşlar ile bir araya gelen Gürsel Erol ayrıca AK Parti ve MHP adaylarını ziyaret ederek başarılar diledi.

2024 seçimlerine sayılı günler kalırken tüm partiler Elazığ’da seçim çalışmalarına devam ediyor. Bu Kapsamda CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İl Teşkilatı, Ağın’da CHP Ağın Belediye Başkan Adayı Taner Öğünç için halka açık toplantı düzenlendi.

Ardından CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ağın’daki temasları kapsamında Ak Parti Ağın Belediye Başkan Adayı Şeref Çakar ile parti seçim ofisinde bir araya geldi.  Milletvekili Erol, ev sahiplikleri için teşekkürlerini ileterek Belediye Başkan Adayı Şeref Çakar’a başarılar diledi.

 

 

Şefer Çakar ise hedeflerinin Ağın’ın geliştirmek olduğunu belirterek Gürsel Erol ve Taner Öğünç’e ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

 

Milletvekili Erol, MHP Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu ile de bir araya geldi.

Siyasette nezaketin her zaman olması gerektiğini dile getiren Milletvekili Gürsel Erol, Ağın’ın başarılı bir belediye başkanı olduğunu, kendilerinin de daha iyisi için çalışacaklarını söyledi. Erol, “Siyasette nezaket her zaman olmalı. Siyaset yalnızca karşıtlık üzerinden söylemler geliştirilerek yapılacak bir süreç değil. Aynı zamanda hizmette bir farklılığın yaratılması anlamında adayların başarısı, aday olduğu bölgelerle ilgili daha iddialı projeler ortaya koyarak sürdürülmesi gereken bir süreç olduğunu değerlendiriyorum.  Ağın’ın başarılı bir belediye başkanı var ama bizim iddiamız onun eksikliklerini, olumsuzluklarını yorumlayarak değil daha iyi şeyler yaparak, hizmette bir farklılık yaratarak adaylık sürecini götüreceğiz. Ben kendisine de başarılar diliyorum. Siyaset nezakettir” açıklamasında bulundu.

 

 

Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu, İlçeye en iyi hizmeti kim getirecekse Başkanlığa onun seçilmesini temenni etti. Uslu, “Keşke herkes bu duruma önem verebilse. Siyasette nezaket çok önemli. Bence siyaset her zaman bir kenara konulmalı ve benden daha iyi kim yapabilecekse Ak Parti’nin de CHP’nin de fark etmez, Rabbim ona nasip etsin çünkü derdimiz burada ilçemiz” dedi.