AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, ETSO Başkanı İdris Alan ile bir araya gelerek Elâzığ’a kazandırılması hedeflenen TEKNOVA OSB, Besi OSB ve Karma OSB ile ilgili bilgi aldı.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş ve beraberindekiler ETSO Başkanı İdris Alan ile bir araya geldi.

Yapılan ziyarette Elazığ TEKNOVA OSB, Besi OSB ve Karma OSB ile ilgili bilgi alındı.

 

 

ALAN: “ELAZIĞ’I HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ”

ETSO Başkanı İdris Alan, çalışmalarını yüzde 15’den yüzde 50’lere çıkardıklarını söylerken, güzel bir ekip oluşturduk Elazığ’ı hep birlikte hak ettiği yere taşıyacağız ifadelerini kullandı. Alan, “Sayın Milletvekilimizin vekil olduğu dönem içerisinde bizim de başkan olduğumuz dönem içerisinde biz bu makama oturduğumuz süre içerisinde burada yapılan çalışmalar yüzde 15’lerdeydi şuanda yüzde 55’leri, yüzde 60’ları bulmuş bulunmaktayız. Bizim sıkıntılarımıza, problemlerimize çözüm bulmak için ödenek sağlamak için Sayın Milletvekillerimiz olsun, Sayın Milletvekilimiz Erol Keleş Bey olsun, çok kıymetli Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları beyefendi olsun gerçekten Elazığ için bir değer bunlar Elazığ için bir kıymet. Güzel bir ekip oluşturmuşuz güzel bir çalışma yapmışız inşallah hep birlikte Elazığ’ı hak ettiği yere getirmek için mücadelemizden daha fazla mücadele vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

 

KELEŞ: “2024 YILI SONUNDA İKİNCİ OSB’Yİ HİZMETE AÇMAYI HEDEFLİYORUZ”

2024 yılı sonuna doğru ikinci OSB’yi birinci Etap olarak hizmete açmayı hedeflediklerini söyleyen Ak Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, amacımız ülkeye ve şehre faydalı olmak dedi. Keleş, “2024 sonuna doğru da ikinci OSB’yi de birinci etap olarak hizmete açmış oluruz. Çok ciddi anlamda buraya teveccüh olduğunu yatırıcılarımızın burayı tercih ettiğini görüyoruz. Tek düşüncemiz hem ülke bazında hem de şehir bazında faydalı olabilmek, emek vermek” ifadelerini kullandı.