AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar Ve Zülfü Demirbağ İle Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze Ve 24 Haziran Seçimlerinde Ak Parti 5.Sıra Milletvekili Şahin Şerifoğulları İlçe Ziyaretlerini Sürdürürüyor. Ak Partili Milletvekili Ve Elazığ İl Başkanı Bugünde Elazığ’ın Arıcak Ve Alacakaya İlçesini Ziyaret Ettiler.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar Ve Zülfü Demirbağ İle Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve 24 Haziran Seçimlerinde Ak Parti 5.Sıra Milletvekili Şahin Şerifoğulları İlçe Ziyaretlerini Sürdürürüyor. AK Partili Milletvekili ve Elazığ İl Başkanı bugün de Elazığ’ın Arıcak ve Alacakaya İlçesini Ziyaret Ettiler.

Arıcak ilçe ziyaretinde AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze önemli değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekilleri daha sonra Elazığ’ın Alacakaya ilçesine geçtiler.

AK Parti Alacakaya ilçe ziyaretinde bir konuşma yapan AK Parti Elazığ İl başkanı Ramazan Gürgöze “24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

Alacakaya ilçe ziyaretinde bir konuşma yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren herkese teşekkür etti.

İlçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam eden Ak Parti Elazığ Milletvekilleri ve AK Parti Elazığ il Başkanı Ramazan Gürgöze Arıcak ve Alacakaya ilçelerini ziyaretlerinin ardından Elazığ’ın Maden ve Sivrice ilçelerini ziyaret etti.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze Maden ziyaretinde yaptığı konuşmada, AK Parti’nin milli iradenin kararına saygılı bir parti olduğunu ifade etti.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ise Maden ilçe ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, 24 haziran seçimlerinde Türkiye’nin kritik bir aşamadan geçtiğini ifade etti.

Maden ilçe ziyaretinin ardından Elazğ’ın Sivrice ilçesine geçen AK Parti Elazığ milletvekilleri sivricedeki vatndaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ise değerlendirmelerinde: “Vakit Elazığ Vakti, Vakit Hizmet Etme Vakti” dedi.