• Dolar
  6.8669
 • Euro
  7.7233
 • G. Altın
  392.31
 • T. Altın
  2656.7

İyi Parti 4. Olağanüstü Kurultayı sonrasında Başkanlık Divanı da belirlendi. Genel Başkan Meral Akşener liderliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Başkanlık Divanı’na Elazığ’dan iki isim seçildi.

İyi Parti’de geçtiğimiz günlerde Başkent Ankara’da gerçekleştirilen Olağanüstü Kurultay sonrasında Başkanlık Divanı da belirlendi.

İYİ Parti 4. Olağanüstü Kurultayı’nda 50 kişiye düşürülen Genel İdare Kurulu üyeleri, delegenin iradesiyle yeniden şekillenirken, bugün toplanan Genel İdare Kurulu’nda Genel Başkan Meral Akşener’in A Takımı da belli oldu.

Buna göre yapılan değerlendirmeler sonucunda, İyi Parti Başkanlık Divanı’na Elazığ’dan iki isim seçildi.

Önceki dönemde Genel Sekreter ve Parti Sözcüsü olarak görev yapan Elazığlı Mustafa Cihan Paçacı, yeniden Başkanlık Divanı’na seçilmeyi başarırken, Paçacı yeni dönemde ise Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. Cihan Paçacı, aynı zamanda İYİ Parti Kurucular Kurulu’nda yer alıyor.

Öte yandan İyi Parti Başkanlık Divanı’na giren Elazığlı bir diğer isim ise Yavuz Temizer oldu.

Önceki dönemde Genel Başkan Meral Akşener’in Başdanışmanı olarak görev yapan Yavuz Temizer, yeni dönemde ise İyi Parti Gençlik Politikaları’ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.