Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ İl, İlçe ve Belde Kadın Kolları teşkilatı ile bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık Kültür Park’ta AK Parti Elazığ İl, İlçe ve Belde Kadın Kolları teşkilatı ile bir araya geldi. Milletvekili Sermin Balık Kadın Kolları teşkilatı ile istişarede bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 

Partisinin kadınlarına seslenen AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık; “ Kadınların gücü engeli yenmeye, her türlü zorluğu aşmaya ve sonunda başarıya ulaşmaya yeterlidir. Ben buradaki ekibin tamamına güveniyorum. Önümüze konulan her engele rağmen ben Kadın kolları Başkanımızın ve yönetiminin, ilçelerimin ve beldelerimin çok başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

 

 

Konuşmasında 24 Ocak depremine de değinen Milletvekili Balık; “Konteyner kentlerde kadınlar daha çok sıkıntı yaşadı. Çocuğu EBA’ya bağlanamazken, kadınlarımız daha sıkıntı yaşadı. Bizde onların hayatlarını kolaylaştırmak için; konteyner kentlerde çocuklarımıza okuma alanları, bilgisayar alanları oluşturduk. Onların hayatlarını bir nebze düzeltebilmek için gayret ettik. Ama bir yılı geçtikten sonra evlerimizin büyük bir kısmı teslim edildi. İnşallah Haziran ayı gibi tüm evler teslim edildikten sonra Elazığ bundan belki bir sene sonra çok daha güzel yaşanabilir, güvenli iyi bir şehircilikle, düzgün bir planlamayla yapılmış bir şehir olacak” ifadelerini kullandı.