• Dolar
  6.8168
 • Euro
  7.4297
 • G. Altın
  378.45
 • T. Altın
  2155.8

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, yeni sezon hazırlıklarına devam eden Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı’nı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ın ilimizdeki temasları devam ediyor.

Geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve yeni sezonda ilimizi Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde temsil edecek olan Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı’nı antrenman yaptığı salonda ziyaret eden Balık, teknik heyet ve sporculara başarı dileklerinde bulundu.

Bir süre basketbolcularla sohbet eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’a Kulüp Başkanı Sebahattin Uçar takımla ilgili bilgiler verdi.

Daha sonra ziyarete ilişkin bir değerlendirme yapan Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Özel İdarespor’un çok önemli başarılar yakaladığını anımsatarak, bu başarıların Süper Lig’de devam edeceğine inandığını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özel İdarespor baş Antrenörü Olcay Orak ise yaptığı değerlendirmede, takım olarak böyle bir desteğe ihtiyaç duyduklarını ifade ederken, sezonun ilk maçına tüm Elazığlıları davet etti.