Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı M. Nafiz Koca, Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) 58. kuruluş yıldönümünü kutladı.

14 Nisan 1963 tarihinde kurulan ve o günden bu yana Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olarak aktif ve etkin bir şekilde yoluna devam eden Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin 58.kuruluş yıldönümü münasebetiyle Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı M. Nafiz Koca bir kutlama mesajı yayımladı…

Başkan Koca;" 14 Nisan 1963 tarihinde kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olarak aktif ve etkin bir şekilde yoluna devam eden ve her geçen gün yeşeren yaprakları ile Türkiye genelinde spor çalışanlarına kol kanat geren bu kuruluş, gücü ve duruşu ile varlığını her alanda hissettiriyor. Bugün, bize bu derneği emanet eden kurucularımızı minnetle ve saygıyla anıyoruz. Aramızdan ayrılanlara Allah’tan rahmet diliyoruz. 1963 yılında kurulan ve ülke sporuna katkıları yadsınamaz ölçüde olan Türkiye Spor Yazarları Derneğinin 58. kuruluş yıl dönümünü kutlar, TSYD Elazığ İl temsilcisi Sayın Coşkun Kamaç nezdinde tüm TSYD mensuplarına başarılar dileriz." ifadelerini kullandı.