• Dolar
  6.248
 • Euro
  6.88
 • G. Altın
  316.27
 • T. Altın
  2203.3

İlimizdeki son iç saha maçını İstanbulspor ile oynayan Birevim Elazığspor, Sakaryaspor Maçı ile birlikte tam 280 gün sonra taraftarlarıyla buluşacak.

Birevim Elazığspor’un iç saha özlemi, Sakaryaspor Maçı ile birlikte sona eriyor.

İlimizdeki son iç saha maçını geçtiğimiz sezonun 14. Haftasında İstanbulspor ile oynayan ve sahadan 1-1 eşitlikle ayrılan Birevim Elazığspor, aradan geçen 280 gün sonra Sakaryaspor maçı ile birlikte iç saha hasretine son verecek.

Geçtiğimiz sezon İstanbulspor Maçı’ndan sonra Atatürk Stadyumu’nda yıkım sürecinin başlaması nedeniyle ilk olarak Altay Maçı’nı Sivas’ta oynayan Bordo-Beyazlı ekibimiz, daha sonra ise iç saha maçlarını Şanlıurfa, Malatya ve Ankara gibi kentlerde oynamak zorunda kalmıştı.

Geçtiğimiz sezon Elazığ dışında oynadığı iç saha maçlarında sadece 1 kez galip gelen Bordo-Beyazlı ekibimiz, yeni sezonda ise müsabakalarını Butik Stadyum tamamlanana kadar Gençlik Merkezi Sahası’nda oynayacak.

280 günlük aranın ardından Sakaryaspor Maçı ile birlikte taraftarlarına kavuşacak olan Birevim Elazığspor, bu ilk maçı kazanarak taraftarlarına 3 puan hediye etmek istiyor.