• Dolar
  6.6182
 • Euro
  7.3074
 • G. Altın
  335.75
 • T. Altın
  2155.8

İlimizde yaşanan deprem nedeniyle ligden çekilen ve bu süreçte borçlarını eritmeyi düşünen Elazığspor’da, Başkan Selçuk Öztürk’ün Milli Maç arasında üç büyüklerden biriyle gelirlerinin Elazığspor’a verilmesi kaydıyla bir hazırlık maçı oynamayı planladığı öğrenildi.

Elazığ’da meydana gelen deprem felaketi nedeniyle, hakları saklı kalmak koşuluyla ligden çekilen Elazığspor, bu süreçte borçlarını da eritmeyi hedefliyor.

Bu konuda çeşitli projeler üretme sürecinde olan Bordo-Beyazlı ekibimizin gündeminde, üç büyüklerden biriyle hazırlık maçı oynama düşüncesi bulunuyor.

Milli Maçlar nedeniyle Mart Ayı’nda liglere verilecek olan arada, gelirlerin Elazığspor’a verilmesi kaydıyla Beşiktaş, Fenerbahçe veya Galatasaray ile hazırlık maçı oynamayı planlayan Bordo-Beyazlı ekibimizde, Başkan Selçuk Öztürk’ün ilerleyen günlerde temaslara başlaması bekleniyor.

Alınan bilgilere göre, üç büyük kulübün başkanlarıyla görüşecek olan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün, takımların antrenman programlarını da göz önüne alarak hangi kulüple hazırlık maçı oynanacağını kararlaştıracağı bildirildi.

Buna göre anlaşma sağlanması halinde İstanbul’da oynanacak olan hazırlık maçının tüm gelirleri Elazığspor’a bağışlanacak ve böylelikle Elazığspor’un borç yükü de hafiflemiş olacak.