Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yeni Eğitim yılının öğrencilere hayırlı olmasını dileyerek, “yeni yuvanıza hoş geldiniz” dedi.

2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte yapılan hazırlıklar ve planlamalar doğrultusunda Elazığ’a üniversite öğrenimi görmek için gelen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından açıklanan Yurt yerleştirme sonuçları ile birlikte hareketlilik başladı.

GSB Elazığ Yurtlarını tercih eden ve açıklanan sonuçlara göre tamamı yerleştirilen öğrencilerin Online kayıt işlemleri tamamlanmış olup, fiziki kayıt için 19 Eylül tarihinden itibaren Yurtların kapılarını açmasıyla birlikte, gerek Velilerin gerekse öğrencilerin ulaşımıyla birlikte kayıtlar devam ediyor.

 

 

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yeni Eğitim yılının hayırlı olmasını diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Yeni eğitim öğretim dönemi başladı, İl Müdürlüğü olarak Yurtlarımızda bir çok faaliyet gerçekleştirdik ve bunları Siz Değerli Basın mensuplarımızla paylaşmıştık. Yeni dönem başlıyor inşallah bu sene de tempoyu bozmadan devam edeceğiz, Gençlerimizin vakit geçirdiği her nokta çalışmalar yaptık, yemekhaneler, peyzaj alanları, Genç Ofisler, Etüt Odaları spor sahaları gibi yerler kazandırdık. Öğrencilerimiz memleketlerinden gelmeye başladı, Elazığ’a ayak bastıkları ilk noktadan itibaren bizleri görecekler. 17 Gençlik Çalışanımız bu noktalara dağılmış durumdalar ve karşılamaya başladılar, Yurtlarımızda da Personellerimiz ile birlikte karşılaşama noktaları noktaları oluşturduk, inşallah sorunsuz sıkıntısız bir şekilde gerçekleştireceğiz. Yeni Eğitim yılının gençlerimize hayırlı olmasını diliyor, yeni yuvanıza hoş geldiniz diyoruz, ifadelerine yer verildi.