Elazığspor’un küme düşmesinden duyduğu üzüntüyü dile getiren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yeni bir yönetim, yeni bir yapılanma ile Elazığspor’un tekrar eski günlerine dönebileceğini söyledi.

Mücadele ettiği Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma umudunu kaybederek 3. Lig’e düşen Elazığspor ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, mevcut yönetimin görevini tamamladığını ve Elazığspor’un yeni ve güçlü bir yönetimle tekrar eski günlerine dönebileceğini ifade etti.

Başkan Selçuk Öztürk’e çeşitli organizasyonlar ile gerekli desteğin verildiğini belirten Milletvekili Demirbağ,  Forma Kampanyasının yanı sıra ilimizdeki hasarlı bazı binaların yıkım işlerinin de Elazığspor’a verildiğini hatırlatarak, bu yıkımlardan da önemli bir gelir sağlandığını söyledi.

Son olarak Ankara’da milletvekili, Vali, Belediye başkanı ve il başkanının da olduğu bir toplantıda takımı ligde bırakmak için kendilerinden destek isteyen Selçuk Öztürk’e vali ve belediye başkanının gereken desteği verdiğini belirten Ak parti Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, “Ancak bu desteklere rağmen takımımız küme düştü” açıklamasını yaptı.

Bundan sonrası için yapılması gerekenleri de ifade eden ilimiz Ak parti milletvekili Zülfü Demirbağ,  yeni, güçlü ve herkesin benimseyeceği bir yönetimin oluşturulması için çalışmalar yapılması gerektiğini ifade etti.

Son yıllarda küme düşerek çeşitli başarısızlıklar yaşayan Elazığspor’daki heyecanın yeniden yeşermesi ve tekrar yükselişe geçmesi için bu heyecanı yaşatacak yeni bir yönetimle ancak olabileceğinin altını çizen Milletvekili Demirbağ, bunun çalışmalarının da Ramazan bayramının hemen ardından yapılması gerektiğini vurguladı.