• Dolar
  5.7536
 • Euro
  6.3755
 • G. Altın
  272.69
 • T. Altın
  1846.0

Birevim Elazığspor’da tamamlanan Erzurum Kampı’nı değerlendiren Teknik Direktör Sefer Yılmaz, önemli açıklamalarda bulundu. Yaşanan sıkıntıları bilerek görevi kabul ettiğini ve mazeret üretmediğini kaydeden Yılmaz, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ve 2 ya da 3 tane genç oyuncudan sezon içerisinde faydalanmayı düşündüklerini söyledi.

Birevim Elazığspor’da Teknik Direktör Sefer Yılmaz, Erzurum Kampı ve yeni sezona yönelik olarak önemli değerlendirmelerde bulundu.

Erzurum’da as kadronun yanı sıra alt yapı takviyeli çok sayıda genç futbolcuyla verimli bir kamp sürecini geride bıraktıklarını kaydeden Sefer Yılmaz, Bayram’ın 4. Günü Elazığ’da toplanacaklarını ve artık ligin ilk maçında deplasmanda karşılaşacakları Bayburt Özel İdarespor maçına odaklanacaklarını söyledi.

Erzurum’da hazırlık maçları da oynadıklarını aktaran Birevim Elazığspor Teknik Direktörü Sefer Yılmaz, bu maçlarda alınan sonuçların ölçü olmadığını ve mümkün olduğunca genç oyuncuların performanslarını görme imkanı bulduğunu aktardı.

Gençlerden umutlu olduğunu ifade eden Yılmaz, kamp süreci performanslarına göre sezon içerisinde 2 ya da 3 tane genç oyuncudan faydalanmayı düşündüğünü söyledi.

Elazığspor’da yaşanan sıkıntıları bilerek görevi kabul ettiğini ve hiçbir zaman mazeret üretmeyeceğini ifade eden teknik direktör Sefer Yılmaz, “Biz hazırlıklarımızı transfer tahtası açılmayacakmış gibi yaptık, transfer engelinin kaldırılması şu an itibariyle zor gibi görünüyor, bazı mevkiler için eksiklerimiz var fakat bu bölgeleri de genç oyuncularla takviye edeceğiz” şeklinde konuştu.

Elazığspor’un büyük bir camia olduğunu ve elbet bu sıkıntılı günlerin bir gün geride kalacağını söyleyen Yılmaz, Elazığ’ı ve Elazığspor’u çok sevdiğini ve kendisine çok yakın hissettiğini belirterek, başarılı bir sezon geçirmek istediklerini söyledi.